Team en groepsindeling

Samenstelling team:

 

Marieke Koning - groepsleerkracht groep 1-2 marieke.koning@gearhing.net

Ilse de Boer     - groepsleerkracht groep 1-2

 

Jolanda Elsinga - groepsleerkracht groep 3-4 Jolanda.elsinga@gearhing.net 

Ant Altenburg - groepsleerkracht groep 3-4 ant.altenburg@gearhing.net

Wendy Bouma - onderwijsassistent groep 3-4 wendy.bouma@gearhing.net

 

Erica Boersma - groepsleerkracht groep 5-6 erica.boersma@gearhing.net

Wietske van Popta - onderwijsassistent groep 5/6  wietske.van.popta@gearhing.net

 

Gradeke Terra - intern begeleider en leerkracht groep 7-8 gradeke.terra@gearhing.net

Hanno Zomermaand - locatiecoördinator en leerkracht groep 7-8  hanno.zomermaand@gearhing.net

 Willem Zijlstra -  groepsleerkracht groep 7/8  willem.zijlstra@gearhing.net

 

 Tineke Steegstra - intern begeleider  tineke.steegstra@gearhing.net

 

Onderwijsteam4:

Arnold Oosterdijk - directeur onderwijsteam arnold.oosterdijk@gearhing.net

Geart Rypkema - adjunct directeur geart.rypkema@gearhing.net

Thijs van der Veen - manager bedrijfsvoering thijs.van.der.veen@gearhing.net

Mattie Dijkstra - administratief medewerker mattie.dijkstra@gearhing.net