Team en groepsindeling

Samenstelling team:

Ant  Altenburg - groepsleerkracht groep 1-2 ant.altenburg@gearhing.net

Marieke Koning - groepsleerkracht groep 1-2 marieke.koning@gearhing.net

Jolanda Elsinga - groepsleerkracht groep 3-4-5 Jolanda.elsinga@gearhing.net 

Erica Boersma - groepsleerkracht groep 5-6 erica.boersma@gearhing.net

 

Wietske van Popta - onderwijsassistent  wietske.van.popta@gearhing.net

 

Gradeke Terra - intern begeleider en leerkracht groep 3-4-5 en 6-7-8 gradeke.terra@gearhing.net

Hanno Zomermaand - locatiecoördinator en leerkracht groep 6-7-8  hanno.zomermaand@gearhing.net

 

 

Onderwijsteam4:

Arnold Oosterdijk - directeur onderwijsteam arnold.oosterdijk@gearhing.net

Geart Rypkema - adjunct directeur geart.rypkema@gearhing.net

Thijs van der Veen - manager bedrijfsvoering thijs.van.der.veen@gearhing.net

Mattie Dijkstra - administratief medewerker mattie.dijkstra@gearhing.net